Dernek Haberleri

BEYHUDER 2013-2014 Eğitim-Öğretim Dönemi Burs Başvuruları Başladı

Haber ve Duyuru: 

BEYHUDER, İstanbul’da okuyan ve hemşehrimiz olan (Beyşehir, Hüyük ve Derebucaklı) üniversite öğrencilerini desteklemek ve gençleri aktif olmaya yönlendirmek amacıyla bu sene de burs imkânı sunmaktadır. Bursiyerlerimiz verilen burs desteğinin karşılığında haftada 4 saat gönüllü olarak derneğimize ait projelerde çalışmak ve dernek faaliyetlerine katılmakla sorumludurlar.

BAŞVURU:

Ankara Beyder Başkanı Ahmet Akkoca ve Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşçı ile KONSİAD iftarındaydık

Haber ve Duyuru: 

Ankara Beyder Başkanı Ahmet Akkoca ve Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşçı le KONSİAD iftarındaydık.

Ankara'da yöremiz ve hemşehrilerimiz adına başarılı faaliyetler yapan Beyder Başkanı Ahmet Akkoca ve yönetimini tebrik ediyorum.

Başkan Ali Osman TEKKANAT

Ankara Beyder web sayfası: http://www.beysehir06.com

Facebook sayfası : https://www.facebook.com/beyderbeysehir

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar Bey'i makamında ziyaret ettik

Haber ve Duyuru: 

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanlığına yeni seçilen Konyalı hemşehrimiz İbrahim Çağlar Bey'i, Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı,hemşehri işadamı ve Konsiad Yönetim Kurulu üyesi Osman Arıtük, BEYHUDER Başkanı Ali Osman Tekkanat ve BEYHUDER Başkan Yardımcısı Şükrü Karagül makamında ziyaret ettiler.

BEYHUDER olarak hemşehrimiz İbrahim Çağler Bey'e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Geleneksel BEYHUDER iftarı boğazın eşsiz güzelliğinde yapıldı

Haber ve Duyuru: 

Geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programımız, İstanbul Boğazının eşsiz güzelliği eşliğinde teknede gerçekleştirildi. Programda derneğimizin yapmış olduğu faaliyetlerden bahseden Başkan Ali Osman Tekkanat, "Bakırköy İncirli caddesi üzerinde yeni dernek merkezine tüm hemşehrilerimizi davet ederek, 2013 yılında 55 öğrenciye burs verdiklerini ve bu sayıyı artırmak istediklerini ayrıca mobilaidat sisteminden derneğimize destek beklediklerini belirtti.

 

Geleneksel iftar programımızı İstanbul Boğazı'nda teknede yapıyoruz

Haber ve Duyuru: 

İstanbul Boğazı'nın tarihi dokusu ve eşsiz güzellikleri ile teknede yapacağımız iftar programımıza tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz.

Program tarihi: 14 Temmuz Pazar

Ücret: Kişi başı 50TL

Önemli NOT: Kapasite sınırlı olduğu için davetiyelerinizi önceden temin ediniz.

Program için bilgi almak veya davetiye temin etmek için:

"KONYA DERNEKLER BİRLİĞİ" ikinci toplantısı yapıldı

Haber ve Duyuru: 

Konya İlçeleri Dernek Başkanları, Konya Dernekler Birliğinin kurulması ile ilgili toplantılarının ikincisini HALKAPINAR ZANAPA Derneğinde düzenlediler.Derneğimizi temsilen Başkan Ali Osman Tekkanat bu toplantıya katıldı. Bu toplantıda, İlçe Dernek Başkanlarımız Konya Dernekler Birliğinin Kurulması ile ilgili istişare toplantılarına devam etme kararı aldılar...

 Toplantıya Katılan derneklerimiz:

Sayfalar